Badania techniczne TDT

Zapewnienie sobie sprawnych oraz wydajnych maszyn w postaci betonomieszarek czy pompogruszek wymaga wykonywania ich regularnych badań, realizowanych przez Transportowy Dozór Techniczny. Aby badanie za każdym razem trwało jak najkrócej, a także zawsze kończyło się pozytywnym wynikiem, należy odpowiednio się do niego przygotować. I to właśnie oferujemy – zaufaj naszej wiedzy oraz doświadczeniu! Świadczymy usługi związane z badaniami technicznymi betonomieszarek, pomp do betonu bądź innych maszyn budowlanych obsługujących beton. U nas przygotujesz sprzęt do badania TDT, a także będziesz mógł go oddać do kontroli, a także otrzymasz niezbędne materiały DTR. Zapraszamy do kontaktu!

Najpierw przygotowanie, potem badanie!

Istnieje kilka kroków, które należy podjąć przed przystąpieniem do badania TDT, w celu odpowiedniego przygotowania pojazdów. Przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy wszelkie systemy sprawnie działają. Dotyczy to nie tylko tych związanych bezpośrednio z obsługą betonu, lecz także np. układu napędowego, hamulcowego itd. – tak samo jak ma to miejsce w badaniu technicznym standardowych pojazdów. Oferowane przez nas usługi dotyczą:
  • kontroli badanych podzespołów oraz ogólnej oceny stanu maszyny,
  • naprawy usterek i awarii,
  • wymiany uszkodzonych elementów,
  • przeprowadzania badań technicznych TDT,
  • doradztwa w kwestii wykonywanych prac konserwacyjnych istotnych mechanizmów betonomieszarek i innych pojazdów tego typu.

Uprawnienia do badań TDT

Będąc specjalistami, mającymi wieloletnie doświadczenie w obsłudze oraz naprawie pojazdów budowlanych, bez problemu uzyskaliśmy uprawnienia pozwalające nam na wykonywanie badań technicznych TDT. W ten sposób nasi klienci mogą w jednym miejscu dokonać przeglądu maszyny, jej naprawy oraz badania. Warto pamiętać, że regularne wykonywanie diagnostyki technicznej w ramach TDT jest obowiązkowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) pompy do betonu, czy może chcesz zaktualizować badania TDT, dokonać przeglądu pojazdu bądź uzyskać porady specjalisty – zgłoś się do nas w każdym z tych przypadków! Dzięki naszej wiedzy możesz być spokojny o swoje maszyny. Jeśli chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz uniknąć kosztownych usterek, zgłoś się na badanie techniczne TDT do nas. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu