Rozdzielacze do betonu – pająki

Jako specjaliści od maszyn budowlanych wiemy, jak rozkładacze mieszanki betonowej mogą ułatwić pracę. Dlatego też oferujemy różnego rodzaju pająki do betonu oraz ich elementy robocze. Są one niezbędne przede wszystkim wszędzie tam, gdzie powierzchnia betonowania jest trudno dostępna. Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko należyte podejście do cementu, takie jak dokładnie jego proporcje w stosunku do wody czy odpowiedni dobór kruszywa, ma ogromne znaczenie dla jakości wykonywanych obiektów. Rozdzielacze do betonu podnoszą standardy pracy, a także przyspieszają tempo realizacji robót. Przekonaj się, że warto w nie zainwestować!

Praktyczne pająki do mieszanki betonowej

Oferowane przez nas rozdzielacze do betonu pozwalają na zwiększenie zasięgu wylewanego betonu. Ich długie, obrotowe maszty są w stanie zapewnić transport mieszanki betonowej w promieniu 360°. Pająki to sprawdzone elementy każdej dużej budowy. Nazwa wzięła się od szeroko rozstawionych nóg, dzięki czemu konstrukcja jest niezwykle stabilna. Każdy rozściełacz do betonu posiada odpowiednie parametry pracy. Jest przydatny nie tylko dzięki dużemu zasięgowi pracy, lecz także stosunkowo niewielkiej wadze. Pająk do betonowania wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie konwencjonalna betoniarka nie dałaby rady.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu