Usługi

Firma Elektro-Hyd prowadzi serwis pomp i siłowników hydraulicznych – wykonujemy wszystkie prace związane z utrzymaniem pomp do betonu w kondycji zapewniającej ich skuteczne oraz niezawodne działanie. Właścicielom maszyn oferujemy gwarancję sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania sprzętu. Wszelkie nieprzewidziane przestoje generują straty, dlatego działamy tak, by w jak największym stopniu wyeliminować potencjalne awarie, a długość trwania przeglądów oraz badań dozorowych TDT ograniczyć do minimum. Regeneracja siłowników i pomp hydraulicznych to nasza specjalność!

Oferowane przez naszą firmę usługi naprawcze:

gruszka do betonu

Przeglądy i Badania Dozorowe TDT

Przygotowujemy pompy do betonu do rejestracji i badań dozorowych prowadzonych przez Transportowy Dozór Techniczny. W ramach tego wykonujemy pomiar grubości rurociągu oraz wszelkie prace niezbędne do uzyskania pozytywnego wyniku w badaniach dozorowych TDT. Sporządzamy także dokumentację techniczną. Służymy doradztwem oraz wszelką pomocą formalną i mechaniczną. Naprawa siłowników bądź pomp hydraulicznych nie jest dla nas problemem – pomożemy skrócić czas badań technicznych TDT do minimum!

Remonty Średnie i Kapitalne Maszyn

Oferujemy kompleksowe naprawy maszyn, jak również remonty podzespołów, takich jak przekładnie, zasuwy zwrotne, siłowniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, silniki, pulpity sterownicze itp. Zapewniamy dostawę części zamiennych i akcesoriów. Realizacja napraw pomp do betonu odbywa się w specjalistycznych warsztatach naprawczych firmy Elektro-Hyd. Jeśli zachodzi taka potrzeba, naprawy wykonujemy także u Klienta.

czerwona pompogruszka
wnętrze samochodu z pompą do betonu
interwencje doraźne ciężarówką z czerwonym sprzętem

Naprawy Gwarancyjne

Zapewniamy pełną i wszechstronną obsługę gwarancyjną maszyn objętych umowami. Po okresie gwarancyjnym na życzenie Klienta otaczamy maszyny dalszą opieką serwisową.


Pracownicy serwisowi udzielają wszelkich porad na temat prawidłowej eksploatacji i konserwacji maszyny w okresie gwarancyjnym oraz  pogwarancyjnym. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że nasz serwis pomp do betonu zapewnia bezproblemową pracę maszyn przez wiele lat!

Regeneracja i Wymiana Podzespołów

Wykonujemy regenerację niektórych podzespołów i części pomp do betonów. Naprawiamy pompy hydrauliczne, rozdzielacze oraz siłowniki hydrauliczne, a także silniki. Zapewniamy usługę napełniania hydroakumulatorów oraz wymiany wszystkich niezbędnych podzespołów. Dysponujemy zespołem prawdziwych profesjonalistów, a napraw dokonujemy tak w jednym z naszych serwisów, jak i u klientów.

dwie pompogruszki do betonu
pompogruszka

Interwencje Doraźne

W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu, zwłaszcza podczas prac na budowie, szybka, a także profesjonalna pomoc jest nieoceniona. Czekamy na zgłoszenia i reagujemy najszybciej, jak to tylko możliwe. Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia, następnie w ekspresowym tempie dokonujemy regeneracji i remontów siłowników oraz pomp hydraulicznych, a także pozostałych elementów pomp do betonu.

Bieżąca Konserwacja Maszyn

Świadczymy usługi bieżącej konserwacji pomp do betonu. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym i zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu zapewniamy klientom w pełni profesjonalną pomoc. W ramach tej usługi wykonujemy:

 • przegląd maszyny i przygotowanie do badania TDT,
 • kompletację części zamiennych,
 • kontrolę punktów smarnych,
 • konserwację,
 • regulację układów hydraulicznych i mechanicznych,
 • ładowanie hydroakumulatorów
 • wymianę filtrów,
 • usuwanie nieszczelności instalacji hydraulicznej,
 • wymianę olejów,
 • przeglądy instalacji elektrycznej,
 • badanie stanu wysięgników i podpór.
szara betonomieszarka

Jeśli zależy Ci na kompleksowym serwisie pompy hydraulicznej, np. firmy Putzmeister, czyli jej regeneracji w postaci naprawy, m.in.: rozdzielaczy hydraulicznych – zgłoś się do nas. Cechujemy się niezawodnością i szybkością działania, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak nawet chwilowy brak urządzenia może wpłynąć na przebieg pracy. Oprócz wymienionych usług zapewniamy również regenerację betonomieszarek i pompogruszek.