Serwis i regeneracja betonomieszarek oraz pompogruszek

Firma Elektro-Hyd prowadzi serwis pomp hydraulicznych i innych elementów układów mechanicznych – wykonujemy wszystkie prace związane z utrzymaniem pomp do betonu w kondycji zapewniającej ich skuteczne oraz niezawodne działanie. Właścicielom maszyn oferujemy gwarancję sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania sprzętu. Wszelkie nieprzewidziane przestoje generują straty, dlatego działamy tak, by w jak największym stopniu wyeliminować potencjalne awarie, a długość trwania przeglądów ograniczyć do minimum. Regeneracja pomp i całych układów hydraulicznych to nasza specjalność!

OFEROWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ USŁUGI NAPRAWCZE:

gruszka do betonu

PRZEGLĄDY ORAZ BADANIA DOZOROWE

Przygotowujemy pompy do betonu do rejestracji oraz samego badania według wytycznych Transportowego Dozoru Technicznego. W ramach tego wykonujemy pomiar grubości rurociągu oraz wszelkie prace niezbędne do uzyskania pozytywnego wyniku przeprowadzanego badania. Sporządzamy również dokumentację techniczną, a także służymy doradztwem, wszelką pomocą formalną i serwisową. Naprawa pomp hydraulicznych czy innych elementów układów w pojazdach nie jest dla nas problemem – pomożemy skrócić czas badania do minimum!

REMONTY ŚREDNIE I KAPITALNE MASZYN

Oferujemy kompleksowe naprawy maszyn, jak również remonty podzespołów, takich jak przekładnie, zasuwy zwrotne, pompy hydrauliczne, silniki, pulpity sterownicze itp. Zapewniamy dostawę części zamiennych oraz akcesoriów. Realizacja napraw pomp do betonu odbywa się w specjalistycznych warsztatach naprawczych firmy Elektro-Hyd. Jeśli zachodzi taka potrzeba, naprawy wykonujemy także u Klienta.
czerwona pompogruszka
wnętrze samochodu z pompą do betonu
interwencje doraźne ciężarówką z czerwonym sprzętem

NAPRAWY GWARANCYJNE

Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną maszyn objętych umowami. Po okresie gwarancyjnym na życzenie Klienta otaczamy maszyny dalszą opieką serwisową.
Pracownicy serwisowi zawsze udzielają wszelkich porad na temat prawidłowej eksploatacji i konserwacji maszyny w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że nasz serwis pomp do betonu i pojazdów budowlanych zapewnia ich bezproblemową pracę przez wiele lat!

REGENERACJA I WYMIANA PODZESPOŁÓW

Wykonujemy regenerację niektórych podzespołów i części pomp do betonów. Naprawiamy pompy hydrauliczne oraz pozostałe, kluczowe elementy układów hydrauliki pojazdu, a także silniki. Zapewniamy usługę napełniania hydroakumulatorów oraz wymiany wszystkich niezbędnych części. Dysponujemy zespołem prawdziwych profesjonalistów, a napraw dokonujemy zarówno w jednym z naszych serwisów, jak i u klientów.
dwie pompogruszki do betonu
pompogruszka

INTERWENCJE DORAŹNE

W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu, zwłaszcza podczas prac na budowie, szybka i profesjonalna pomoc jest nieoceniona. Na zgłoszenie awarii reagujemy najszybciej, jak to tylko możliwe. Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia, następnie w ekspresowym tempie dokonujemy regeneracji i remontów kluczowych mechanizmów części roboczych pojazdów, w tym pomp hydraulicznych, a także pozostałych elementów mechanicznych.

BIEŻĄCA KONSERWACJA MASZYN

Świadczymy usługi bieżącej konserwacji pomp do betonu. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym i zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu zapewniamy klientom w pełni profesjonalną pomoc. W ramach tej usługi wykonujemy:
 • przegląd maszyny,
 • przygotowanie do badania pojazdu,
 • kompletację części zamiennych,
 • kontrolę punktów smarnych,
 • konserwację,
 • regulację układów hydraulicznych i mechanicznych,
 • ładowanie hydroakumulatorów,
 • wymianę filtrów,
 • usuwanie nieszczelności instalacji hydraulicznej,
 • wymianę olejów,
 • przeglądy instalacji elektrycznej,
 • sprawdzenie stanu wysięgników i podpór.
szara betonomieszarka
Jeśli zależy Ci na kompleksowym serwisie pompy hydraulicznej, np. firmy Putzmeister, czyli na jej regeneracji bądź naprawie – zgłoś się do nas. Cechujemy się niezawodnością i szybkością działania, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak nawet chwilowy brak urządzenia może negatywnie wpłynąć na przebieg pracy. Dzięki temu, że zapewniamy również regenerację betonomieszarek i pompogruszek, jesteśmy w stanie pomóc z maszynami budowlanymi w pełnym zakresie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu