Naprawa rozdzielaczy hydraulicznych

Wiemy, jak mocno obciążone potrafią być układy hydrauliczne maszyn budowlanych. Dlatego też oferujemy usługi naprawy oraz regeneracji rozdzielaczy hydraulicznych, będących kluczowym elementem odpowiadającym za wiele mechanizmów roboczych pojazdów typu betonomieszarka czy pompogruszka. Postaw na nasze usługi, gdy zależy Ci na precyzyjnym sterowaniu procesem podawania mieszanki betonowej na miejsce budowy.

Funkcje rozdzielaczy hydraulicznych

Naprawa tych ważnych elementów układu hydrauliki pojazdów do obsługi betonu pozwala na odzyskanie ich możliwości do realizacji zadań na budowie. Z tego powodu, że rozdzielacze hydrauliczne odpowiadają za regulację parametrów pracy wielu mechanizmów, ich stan techniczny powinien być pod stałą kontrolą. Rozdzielacze pozwalają na precyzyjne sterowanie:
  • przepływem mieszanki betonowej,
  • prędkością obrotów bębna,
  • układem stabilizacji pojazdu,
  • podnośnikami,
  • innymi elementami hydraulicznymi.

Awaria rozdzielaczy hydraulicznych? Wpadnij na ich naprawę!

Rozdzielacze to istotne elementy mechaniczne betonomieszarek czy pompogruszek, dlatego ich uszkodzenie zawsze stanowi spory problem. Jako profesjonaliści zajmujemy się nie tylko ich naprawą, lecz także regeneracją. Pozwala to na uniknięcie sporych kosztów zakupu nowych części. Same awarie wynikać mogą z ich zwykłego zużycia się, nieprawidłowości w pracy całego układu hydraulicznego czy niestosowania się do zaleceń producenta w kwestii ich użytkowania. Niezależnie od przyczyny problemu jesteśmy w stanie go szybko zdiagnozować oraz wyeliminować.
Naprawa czy regeneracja dotyczy zazwyczaj takich elementów jak wymiana bądź reperacja zaworów, uszczelek lub sterowników, a także obejmuje czyszczenie przewodów hydraulicznych. Po realizacji usługi rozdzielacze hydrauliczne zawsze poddajemy testom, sprawdzając, czy są w pełni sprawne. Nie działają prawidłowo? Jeśli zaobserwowałeś problemy w pracy układu, skontaktuj się z nami – pomożemy!