Pragniemy Państwa poinformować iż zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem Firmy CST Srl producenta marki SIPE na terenie Polski.
 
 
 Firma SIPE, założona w 1979 roku i zlokalizowana w Montichiari (Włochy), działa na rynku od ponad 40 lat jako producent mieszarek i komponentów do betoniarni i prefabrykatów.
 
SIPE oferuje szeroką gamę produktów, które spełniają każdą potrzebę dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży.
 
 
Dlaczego wybrać SIPE?
 
Jakość
Ofertę SIPE charakteryzuje jakość swoich produktów. Jakość dla SIPE to wiedza i stosowane kompetencje w produkcji, dostępność w dostawach, niezawodność w użytkowaniu produktu, doskonałe surowce.
 
 
Innowacja
SIPE ma na celu zaproponowanie innowacyjnej oferty zgodnej z najnowszymi trendami na rynku. Jesteśmy pierwszą firmą, która używa mieszadła w systemach belek zgarniających na placu budowy. Od lat promujemy stosowanie mieszadła wymuszonego we wszystkich włoskich zakładach. Nasza najnowsza linia produktów, SELF Plants, jest wyposażona w spójne interaktywne oprogramowanie do zarządzania dla IND. 4.0, ma zastosowanie do wszystkich zakładów produkcyjnych SIPE.
 
 
Wsparcie techniczne
SIPE korzysta z usługi Assistance Service gotowej do szybkiej i skutecznej interwencji. Centra serwisowe znajdują się na terenie całych Włoch i za granicą i są dostępne telefonicznie dla wszystkich klientów.
 
 
 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu