Katalog produktów

Aby zapewnić prawidłową pracę układu hydraulicznego betonomieszarek, należy zadbać o regularną wymianę filtrów oleju. W naszej ofercie znaleźć można tego typu części eksploatacyjne, niezbędne do zapewnienia odpowiednich warunków pracy jednego z kluczowych układów każdej betonomieszarki. Sprawna hydraulika siłowa nie może bowiem obyć się bez różnego typu filtrów przepływowych, które znajdują swoje zastosowanie w różnych miejscach systemu doprowadzającego olej do siłowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępnych wkładów filtrów oleju hydraulicznego.

Wysokiej jakości filtry hydrauliczne

Zdajemy sobie sprawę, że oczyszczanie oleju na różnym etapie jego pracy jest wyjątkowo ważne. Filtry muszą usuwać z płynu frakcje powstające w wyniku zużycia się części układu hydraulicznego, a nawet niewielka zmiana parametrów jego pracy, wynikająca z obecności wspomnianych zanieczyszczeń, może przyczynić się do zaburzenia działania hydrauliki maszyny czy jej awarii. Dlatego też oferujemy różnego rodzaju elementy, stosowane w zależności od typu układu. To przede wszystkim liniowe filtry hydrauliczne:

  • ssawne (ssące),
  • powrotne,
  • przepływowe.

Dzięki zastosowaniu oryginalnych części eksploatacyjnych zmniejsza się ryzyko awarii do minimum, a regularna ich wymiana gwarantuje doskonałą pracę. Staramy się więc dostarczać różne, niezbędne filtry hydrauliczne: ssawne, powrotne, wysokociśnieniowe – o rozmaitych wymiarach. Aby dopasować odpowiedni model do danej maszyny, zapraszamy do kontaktu z nami! Pomożemy w wyborze właściwego filtra do układu hydraulicznego.