ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY
ELEKTROMECHANIKI I HYDRAULIKI
SIŁOWEJ ELEKTRO-HYD
ZDZISŁAW BISEWSKI

tel. 058-694-34-94
tel. 0-601-841-157wizytówka

Pompy do betonu


Pompy do betonu używane są wszędzie tam, gdzie buduje się nowe budynki lub też dokonuje się poważnych remontów starszych zabudowań. Z reguły pompy do tego celu produkowane dają możliwości transportu betonu na duże wysokości, co pozwala na zalewanie powierzchni na wysokości kilku pięter. Używanie tego rodzaju urządzeń jest najbardziej powszechną metodą na sprawne i szybkie zalewanie betonem dużych powierzchni.

Pompy do betonu charakteryzują się bardzo dużą mocą, gdyż beton, zwłaszcza ten mocniejszy, bardziej stały, posiada bardzo dużą masę. W celu transportu tego rodzaju materiału na duże wysokości potrzebny jest sprzęt o bardzo dużej mocy. Z reguły pompy do betonu montowane są na pojazdach ciężarowych. W takiej sytuacji transport samej pompy jest ułatwiony. W parze z pompą do betonu może występować zbiornik na beton. Z reguły ma on kształt gruszki, która cały czas obraca się wokół własnej osi mieszając budulec.

Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze place budowy bez tego rodzaju maszyn, jakimi są pompy do betonu. Dzięki nim budowa idzie sprawnie i wszystko może być oddawane do użytku terminowo. Należy także pamiętać o tym, że takie urządzenia bardzo ułatwiają pracę i odciążają pracowników.


Pompy do betonu sprzedaż | Pompy do betonu serwis