ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY
ELEKTROMECHANIKI I HYDRAULIKI
SIŁOWEJ ELEKTRO-HYD
ZDZISŁAW BISEWSKI

tel. 058-694-34-94
tel. 0-601-841-157wizytówka

Pompy do betonu serwis


Pompy do betonu ulegają czasami awariom i usterkom. Jest to specyficznego rodzaju sprzęt budowlany, który mogą serwisować jedynie firmy z dużym doświadczeniem i z odpowiednim podejściem do tematu. Pompy do betonu serwis można zamówić w firmie Elektro-hyd, o której więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej www.elektrohyd.pl.

Doświadczona kadra mechaników maszyn tego rodzaju pomoże naprawić każdego rodzaju uszkodzenia na terenie całego kraju, a także poza terenem Polski. Mechanicy pracujący w tej firmie są regularnie szkoleni przez firmy produkujące pompy do betonu, co prowadzi do tego, że są oni przygotowani do kontaktu z różnego rodzajami sytuacjami, jakie można zastać podczas awarii tych skomplikowanych maszyn.

Pompy do betonu serwis realizowany jest w najkrótszym możliwym czasie przy użyciu możliwie najniższych kosztów pracy. Awarie sprzętu w terenie szybko mogą być naprawiane, gdyż firma posiada bardzo dobre zaplecze techniczne i transportowe. Na każdego rodzaju usługi serwisowe firma Elektro-hyd daje gwarancję wykonawczą, co daje pewność, że naprawiony sprzęt nie ulegnie szybkim uszkodzeniom i będzie pracować bezawaryjnie przez długi czas.