Elektro-hyd Zdzisław Bisewski - Pompy Do Betonu, Sprzedaż, Serwis, Części - Kompleksowa, Profesjonalna Obsługa Serwisowa Maszyn Budowlanych. " /> Pompy do Betonu Serwis, Pompy do Betonu Sprzedaż, Pompy do Betonu - Części

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY
ELEKTROMECHANIKI I HYDRAULIKI
SIŁOWEJ ELEKTRO-HYD
ZDZISŁAW BISEWSKI

tel. 058-694-34-94
tel. 0-601-841-157wizytówka

Części

Firma Elektro-hyd oferuje Państwu bogaty asortment części zamiennych (nowych i regenerowanych) do maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w asortymencie do pomp do betonu, gruszkopomp i betonomieszarek samojezdnych.

Nowe części zamienne sprowadzane są bezpośrednio od producentów. Zapewniamy dostarczenie oryginalnych części zamiennych do wszystkich modeli maszyn otoczonych naszą opieką serwisową. Regenerację zużytych części powierzamy tylko wyspecjalizowanym, sprawdzonym firmom.

Nawiązaliśmy współpracę z wytwórcami, którzy opanowali skomplikowane technologie produkcji elementów trudnościeralnych. Prowadzimy profesjonalną, wysyłkową sprzedaż części. Świadczymy również usługi własnymi środkami transportu. Standartowa realizacja zamówienia na części to 24-48 godzin. Na życzenie klienta wydajemy atesty i świadectwa jakości na materiały. Udzielamy gwarancji na wymieniane przez nas części.